Wanda Nara eşi Mauro Icardi’yi affetti! Barıştığını deklare etti…

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Futbol dünyasının en çalkantılı, entrikalarla dolu aşk kıssası kaldığı yerden devam ediyor… Wanda Nara kendisini aldattığı sebebi öne sürülerek boşanmaya karar verdiği Icardi’yi affetti.

Spor magazin basının son günlerde en epeyce konuştuğu Mauro Icardi ve Wanda Nara çifti boşanmaktan vazgeçti. Wanda Nara, yıldız futbolcunun kendisini aldattığını sav ettikten daha sonra toplumsal medyada yüzüğünü attığı fotoğrafını paylaştı ve ayrıldıklarını deklare etti. Wanda Nara’nın yıldız futbolcuyu Instagram’da takipten çıkararak, “Bir o…. için aileni mahvettin” paylaşımını yapması Avrupa basınında gündeme bomba üzere düşmüştü.

Tüm bu yaşananların akabinde boşanma noktasına gelen ünlü çift barıştıklarını duyurdu. Wanda, Instagram hesabından ikilinin boşanmayı kabul ettikten daha sonra münasebetlerine bir baht daha vermeye karar verdiğini doğruladı.

‘AVUKATIMIZA GİTTİK, MAURO HER ŞEYİ KABUL ETTİ’

İcardi’nin eşi, onun ve Icardi’nin öpüşmek üzere olduğu bir fotoğrafının yanına “Son aylarda yüklediğim fotoğraflar ne kadar keyifli olduğumuzu gösterdi” diye yazdı. Boşanmak için tüm şartları kabul ettiklerini belirten Wanda, “Geri dönüşü olmadığını anlayınca bana bu biçimde devam edemeyeceğimizi, şayet acıyı bitirmenin tek yolu ayrılmaksa bunu yapabileceğimizi söylemiş oldu. Avukatımıza gittik ve Mauro tüm teklifleri kabul etti. şartları ve muahedeyi imzaladık” halinde yazdı.

‘AĞLAMAKTAN YORULDUK, BİRBİRİMİZİ SEÇTİK’

İcardi’nin kendisine mektup yazdığını belirten Nara, “Ertesi gün bana hiç kimsenin yazmadığı bir mektup yazdı. Bana her şeyi verdiğini, her şeye sahip olduğunu, benim keyifli olmamın onu keyifli edeceğini söylemiş oldu” dedi. Ağlamaktan yorulduğunu belirten Wanda, “daha sonra fark ettim ki her şeye sahip olabilirim lakin onunla olmasaydım hiç bir şeyim olmazdı. Bu berbat vaktin bizi bir çift ve bir aile olarak bir ortaya getireceğine eminim. İkimizin de sekiz yıllık öyküyü bitirme özgürlüğümüz vardı fakat ağlamaktan yorulduk birbirimizi seçtik. Seni seviyorum Mauro Icardi” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Wanda nara (@wanda_icardi)’in paylaştığı bir gönderi

TELEGRAMDAKİ KONUŞMALARI YAKALADI

Icardı’nin hem eşi birebir vakitte menajeri olan Wanda Nara, yıldız futbolcunun takip etmediği biçimde China Suarez’in bir fotoğrafını beğendiğini görmesiyle şüphelendi. China ve Icardi Telegram üzerinden konuşmaya başlarken bir tuhaflık sezen Wanda, hesaplarının şifresini istedi. Telegram’daki konuşma ve görseller Wanda Nara’nın aldatıldığını ortaya koydu. China gün ortasında fotoğraflarını atarken, Icardi de idmandan görselleri China ile paylaşıyordu. Bunun üzerine konutu terk eden Wanda Nara boşanmak için hazırlıklara başlamıştı.

Icardi, eşi Wanda Nara’ya sarıldığı bir fotoğrafını yayınlayarak ayrılık söylentilerinin bitmiş olduğini gösterdi. Yıldızı futbolcu, “Bu güze aileye güvenmeye devam ettiğin için teşekkür ederim aşkım. hayatımızın lokomotifi olduğun için teşekkür ederim. Seni seviyorum. Sevdiklerini incitmek ne kadar acı verici. Yalnızca incittiğin şahıslar seni affedince iyileşirsin” dedi.

LOPEZ’İ ICARDI İLE ALDATMIŞTI

Eski eşi Maxi Lopez’i grup arkadaşı Mauro Icardi ile aldatıp sonrasındasında Icardi ile evlenen Wanda Nara, olayların bayanı olarak anılıyor. Maxi Lopez ile Mauro Icardi içindeki tansiyon, Lopez’in Serie A’da oynadığı senelerda tavan yapmıştı. Arkadaşının eski karısı ile bir arada olan ve daha sonrasında evlenen Icardi, arkadaşının maksadı olurken Lopez, karşılaştıkları maçlarda Icardi’nin elini sıkmıyordu. Icardi ve Nara’nın yasak aşkı daha sonrasında Lopez, üç çocuğunun annesi Nara ile ayrılmıştı.