Teknosa’dan ayrılan Bülent Gürcan, hangi Sabancı’nın şirketine CEO oluyor?

Mihriban

Global Mod
Global Mod
Teknosa’dan Media Saturn Türkiye’ye CEO olarak giden Bülent Gürcan, 2 yıl daha sonra Teknosa’ya CEO olarak geri dönmüştü.

6 yıllık çalışmanın akabinde geçtiğimiz günlerde Teknosa’ya veda eden Gürcan, toplumsal medya hesaplarından 2 Ağustos’tan itibaren bir daha önder bir markada nazaranv yapacağını belirtmişti. Gürcan, Teknosa’dan ayrılacağını şu açıklamayla duyurdu:

“2000 yılında Giysa’da başlayan ve akabinde 15 yıl Teknosa’da devam eden Sabancı Topluluğu’ndaki seyahatimde, arkadaşlarımla birlikte tepeye taşıdığımız Teknosa’nın bayrağını 16 Temmuz itibariyle bir daha sevgili arkadaşlarıma devrediyorum.

Biliyorum ki o bayrak kendisine daima yeni doruklar bulacak, Teknosa teknoloji perakendesine istikamet vermeye devam edecek.

Başta 21 yıldır kısa ya da uzun müddetlerde emek vermiş 17 binden çok çalışanımız olmak üzere, tüm paydaşlarımıza, Teknosa’ya ve bana verdikleri takviyeler için epey teşekkür ederim.

2 Ağustos’tan itibaren de bir daha bir başkan markada nazaranv yapmaya başlayacağım. Yeni şirketimdeki duyuru yapılınca onu da paylaşacağım. Bu seyahatte da bana ve tüm takım arkadaşlarıma dayanak veren ve verecek tüm paydaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ederim.”

Gürcan’ın 2 Ağustos’tan itibaren bir daha önder bir markada nazaranv yapacağını açıklaması merak konusu oldu.

DEMİR SABANCI’NIN ŞİRKETİNE CEO

Konuşulanlara nazaran Bülent Gürcan, Demir Sabancı’ya ilişkin Gratis şirketinde 2 Ağustos tarihinde CEO olarak nazaranve başlayacak

Yatırım tavsiyesi içermez.