NBA Draftının En İyi Giyinenleri

Avcılar

Member
NBA taslağının Paris erkek giyim fuarlarının ortasında gerçekleşmiş olması, kozmik olarak uygun bir tesadüftü.

Ne de olsa draft giderek en çok izlenen podyumlarımızdan biri haline geldi; Tunnel Walk’u ve oyuncuların gardıroplarını ve Louis’in başrol oynadığı şovlarda ön sıralardaki koltukları belgeleyen sosyal medya hesaplarını ortaya çıkaran moda ve spor arasındaki yakınlaşmanın en önemli parçası haline geldi. Yakın zamanda LeBron James ve Rick Owens’ın yer aldığı, Kyle Kuzma’nın rol aldığı Vuitton. Ve giderek daha önemli hale geliyor.

ESPN, E’nin yaptığı gibi bir saatlik NBA Draft Red Carpet Special’ı ekledi! E’ye benzer 360 derecelik bir kamera da dahil olmak üzere Oscar ve Met Gala için! Kalabalığın bakışlarını daha iyi yakalamak için Glambot ve katılanlara “Ne giyiyorsunuz?” diye soran bir muhabir.

Evet, soru artık sadece kadınlara yönelik değil.

Belki de çoğu sporcu cevap vermeye alışkın olmadığından, “ne” ile cevap vermediler – markalarını isimlendirmediler – ama bir “neden” ile. Neden seçtikleri görünümü seçtiler. Bu da tüm bunların neden önemli olduğunu gösteriyor.

Konuyu Dior veya Gucci monografisiyle aynı dekoratif statüye yükselten sehpa kitabı Fly: The Big Book of Basketball Fashion’ın yazarı Mitchell Jackson, “NBA draft modası artık onun kendi teması, değil. Sonradan düşünülmüş ama büyük şovun bir parçası. Her zaman oyuncuların umursadığı bir şeydi, ancak seçmelerin medyada artan kapsamı, sosyal medyanın ve tünelin ortaya çıkışıyla, oyuncunun yıldız gücünün önemli bir parçası, cüret ediyorum, önemli bir parçası.”

Oyuncuların kendi markalarını yaratmaları ve halka sunmaları için ilk şans. Bu, her şeyin kişiye özel olduğu anlamına gelir. Kelimenin tam anlamıyla değil, kavramsal olarak.

Orman yeşili bir Louis Vuitton takım elbise, bel hizasında kimono benzeri bir ceket ve ona uygun orman yeşili gömlek, boynundan sarkan büyük bir taş giyen Fransa’nın genel olarak 1 numaralı ve geniş çapta övülen “kuşak yeteneği” Victor Wembanyama ile başlayarak. . Vuitton, elbette, Fransız becerikliliği ile eş anlamlı olan ve yakın zamanda siyah bir Amerikalıyı – Pharrell Williams – erkek giyim tasarımcısı olarak işe alan dünyanın önde gelen lüks markasıdır, tüm değerler (kapsayıcılık, sınır ötesi diplomasi, başarı). Bay Wembanyama’nın temsil etmeyi vaat ettiği şeyle tutarlı.

Renge gelince, onu uzayı düşündürdüğü için beğendiğini söyledi (yıldızlara uzanıyor), boynundaki kaya, gelecekteki rakipleri tarafından giyilen diğer dondurma tatlarından bazılarından daha az ışıltılı görünüyordu. hedeflere ulaşılmasına yardımcı olmalıdır.

Yüksek modadaki tek rakibi Kobe Bufkin’den geldi (Atlanta Hawks tarafından 15. sırada seçildi), üstsüz, kirli beyaz tüvit kruvaze bir takım elbise, yüksek ayarlı bir trend anteni ortaya çıkaran bir seçim. Bu, onu dolaylı olarak takım elbisesiz gömlek görünümünün diğer ünlü savunucularıyla ilişkilendirdi, örneğin Timothée Chalamet (2022 Akademi Ödülleri’ne gömleksiz gittiğinde trendi popülerleştirdi). LeagueFits’in “Atlanta’nın bir Leaguefits Şampiyonası için savaşacağını doğruladı” açıklamasına şaşmamalı.

Üç parçalı ekose bir elbise giyen 2 Numaralı Brandon Miller ve terzi Waraire Boswell tarafından eşleşen kruvaze takımlar giyen dördüncü ve beşinci seçilen tek yumurta ikizleri Amen ve Ausar Thompson özellikle ağırbaşlı idi. Biri beyaz, biri lacivertti. “İncelik için gittiler,” dedi Bay Jackson, tasarım modasının nasıl sadece “bana bak”tan “beni düşün”e veya “bana yatırım yap”a geçtiğinin bir işareti.

Görünüm, kasıtlı olarak Amex ile yapılan bir işbirliğinin parçasıydı ve Bay Boswell ayrıca, yalnızca Amex kart sahiplerine sunulacak olan Thompson takımlarından ilham alan sınırlı sayıda bir ceket tasarladı. Neden bir an önce etkilemeye başlamıyorsunuz?

Yelpazenin diğer ucunda gecenin en heyecanlı sporcuları Scoot Henderson (3.) ve Gradey Dick (13.) yer aldı. Ama o zaman bile, bling’i sadece bling için bling değildi. Mantık doluydu.

Bay Henderson’ın Indochino’dan (bir şekilde draft günü kıyafetlerine odaklanan ve bu yıl dokuz sporcuyla ortak olan bir etiket) gelen takımı, aile ağacını temsil etmesi amaçlanan 600’den fazla mücevherle kaplıydı, ebeveynleri ve kardeşlerinin doğum taşları da dahil.

Bir basın açıklamasında, “Taslak günümün görünümünün hem şimdiye kadarki yolculuğumu hem de geleceği nasıl yansıtacağını çok dikkatli düşünmek istedim,” dedi. “Bu takım beni buraya getiren şeyin görsel bir temsili.”

Bu, ceketlerinin içini ipek üzerine basılmış fotoğraflar ve hatıra eşyalarıyla kaplayan birçok oyuncunun aşina olduğu bir astara kişisel bir hikaye koyma yaklaşımının bir sonraki yinelemesi. Örneğin, şekerli kıyafeti bütün bir biyografiyi gizleyen Taylor Hendricks’i (dokuzuncu seçildi) ele alalım.

Bay Dick, her ikisi de kırmızı payetlerle kaplı bir balıkçı yaka ve dar takım elbise ceketi giymişti. Bakış, sosyal medyada Zoolander, Siegfried ve Roy ile karşılaştırılmasına neden oldu, ancak Dorothy’nin yakut kırmızısı terliklerine ve Kansas’tan Toronto Raptors’ın (bir takım , kimin rengi de aynı renk olur). Kırmızı). Onun da cesareti ve kalbi olduğuna dair ipucundan bahsetmiyorum bile.

Bir seçim olarak, payetler eşit ölçüde alay edildi ve övüldü, ancak her iki durumda da göz ardı edilmeleri imkansızdı. Dikkat ekonomisinde bu bir kazançtır.