Laura Heyrman: “bu biçimde bir kulüpte oynamak her çocuğun hayalidir”

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Eczacıbaşı Dynavit’in Belçikalı oyuncusu Laura Heyrman, turuncu-beyazlılarda konutunda üzere hissettiğini belirterek, “bu biçimde bir kulüpte oynamak her çocuğun hayalidir ve şu anda bunu yaşadığım için kendime ayrıcalıklı olağan ki de fazlaca şanslı ve keyifli hissediyorum” dedi.

Eczacıbaşı’nın bu sezonki yeni transferlerinden Belçikalı oyuncusu Laura Heyrman, İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine yeni dönemle ilgili açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar her şeyin şahane gittiğini belirten Heyrman, “Kulüpte harika bir karşılama oldu. Kendimi hayli konutumda üzere hissediyorum ve burada herkes hem fazlaca kibar birebir vakitte hayli güzel bir tertip ortaya çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Şu ana kadar epey memnunum. bu biçimde bir kulüpte oynamak her çocuğun hayalidir ve şu anda bunu yaşadığım için kendime ayrıcalıklı olağan ki de fazlaca şanslı ve memnun hissediyorum. Umarım kendi kapasitemin ve kişiliğimin de olabildiğince azamisini bu hoş kümeye yansıtabilirim” diye konuştu.

‘UMARIM BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ’

Bu sezonki amaçlarla ilgili konuşan 28 yaşındaki voleybolcu, “Bu grup büyük işler başarmak için yapılmış bir kadro. Kulüp kültüründe olan şey de bu. O yüzden epeyce çalışıyoruz ve bunun karşılığını alabilmek için, bunu da kulübümüze birebir biçimde karşılığını verebilmek için elimizden gelenin en uygununu yapıyoruz. Umarım bir arada büyük işler başaracağız. Ben buna inanıyorum” halinde konuştu.

CEV Kupası ile ilgili ise Belçikalı oyuncu, “Amacımız adım adım kupaya ulaşmak fakat bunu şu an için söyleyebileceğim tek şey adım adım ilerlemek. Bizim için kıymetli bir kupa olacak. Alışılmış ki de kıymetli bir müddetç olacak CEV Kupası. Bence hoş işler çıkaracağız orada ortaya” dedi. Türkiye ve İstanbul’u nasıl bulduğunun sorulması üzerine Laura Heyrman, “Türkiye’de bulunmak epey hoş, hakikaten hoş bir deneyim. İstanbul epey hoş bir kent. Hatta trafiğine bile alıştığımı söyleyebilirim. Kendimi hakikaten konutumda hissediyorum. Burada fazlaca mutluyum” diye karşılık verdi.