İsmet Taşdemir: Ne yaparsak yapalım olmayacaktı

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Spor Toto 1. Lig’in 14. haftasında Tuzlaspor’a 2-1 mağlup olan Bodrumspor’un teknik yöneticisi İsmet Taşdemir, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, maça istedikleri ve düşündükleri üzere başladıklarını hatta öne geçtiklerini lakin kısa bir müddetde 10 kişi kaldıklarını söz etti.

Takımının 10 kişi kaldıktan daha sonra güzel bir tepki verdiğini anlatan İsmet Taşdemir, “Eksikliği fazlaca fazla hissettirmedik, konum dahi vermedik diyebilirim. Rakibin yaptığı bana göre yalnızca kuru gürültüydü. Çok şanssız bir gol yedik, ikinci gol daha da bahtsızdı. Maçın uzatma dakikalarında gol yedik ve alanımızda birinci yenilgisi yaşadık.” diye konuştu.

Maçta galip gelen rakip grubu kutlayan İsmet Taşdemir, şunları söylemiş oldu:

“Bugün ne yaparsak yapalım olmayacaktı, epeyce gol kaçırdık. sıradan bir kusurla maçı kaybetmenin ıstırabını yaşıyoruz. Hakemle ilgili konuşmayacağım, zira onu eleştirecek ve güzel makus puan verecek ben değilim. Yalnızca bir şey dikkatimi çekiyor, VAR hayatımıza girdikten daha sonra olan konumun kasti mi değil mi, nedir onları düşünmeden gözüken bir fotoğraf karesinden karar veriyorlar. Bence bu gerçek değil. Kırmızı kart yediğimiz durumda olağan bir fauldü ki rakip itiraz bile etmedi. Ben hakemi epeyce fazla eleştirmeyeceğim. Uygun yaparlarsa artı not alırlar, makus yaparlarsa eksik not alırlar.” (AA)