Günlük burç yorumları (18 Aralık 2021)

Avcılar

Member
Kanıların karıştığı bir gün.

Bugün biraz dalgın olabiliriz. Dolunay öncesi artık feragat edeceğimiz ögeleri ele alabiliriz.

(MURAT İPEK / [email protected])

Koç

Yeni başlangıçlar, ömrünüzün denetimini elinize almanız ve sizi keyifli edecek bir istikamete gitmeniz için sizi motive edecek.

Boğa

Aklından geçenleri söyleceğin bir gün üzere durmakta. Etrafınızdakileri ve tabi sizi kırıp dökmeyecek ise konuşun. Fakat dikkatli olun bir daha de.

İkizler

Bağınız konusunda kimi belirsizliklerle karşılaşabilirsiniz. En sevmediğiniz şey ortada kalmak, evet fakat buna niye siz de olabilirsiniz?

Yengeç

Bir şeyleri bir ortada tutmak, güzel yaptığınız bir şeydir. Arkadaşlarınız ve ailenizden birileri bu manada sizin tarafsızlığınıza gereksinim duyabilir.

Aslan

Dikkatle dinleyin, lakin kendinizi kaptırmayın. Yardım etmek için yaptığınız şeyin, vaktinizi ve uzmanlığınızı heba etmemesine dikkat edin.

Başak

Olanları sindirmek için elinizden gelenin en uygununu yapın ve gelecek yıla girmedilk evvel ak koyunu, kara koyunu şu biçimde bir ayıklayın.

Terazi

Zihninizde oynamakta olan hem profesyonel birebir vakitte duygusal çöp problemleri temizlemek için daha fazla efor gösterin bugün.

Akrep

Geri adım atın ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini bir daha düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Eşitlik için çabalayın karlı çıkan siz olacaksınız.

Yay

Daha az şanslı olanlara yardım etmeyi istemek takdire şayandır, lakin bunu sıkıntı kazanılan paranızla yapmayın isterseniz.

Oğlak

Büyük resme ve aklınızdaki gayelere bakın. birlikte çalıştığınız birilerinin sizi gerilime sokmasına müsaade vermeyin. Kendinize ve yeteneklerinize inanın.

Kova

Tecrübe ömrün baharatıdır ve ömür şeklinizde size daha fazla memnunluk getirecek ayarlamalar yapmanıza yardımcı olabilir.

Balık

şahsi bir değişiklik, bir dizi yeni olasılığın kapısını açacak. Keza bu ortalar sevgili olmak, aşk yaşamak üzere konularda kendinizi yoklayın derim.