Günlük burç yorumları (1 Kasım 2022)

Avcılar

Member
Ay, Kova burcuna geçti. Radikal kararlar almaya istekli olabilirsiniz, mevcuttaki kriz ve sorunları tahlile ulaştırmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

(MURAT İPEK / [email protected])

KOÇ

Sosyal ömrünüzü etkileyen muahedelerde bulunabilirsiniz. Emniyetli ve sağlam adımlar atma konusunda ısrarlı olmanız mümkün.

BOĞA

Akılcı hareket etmek isteği ile üstleriniz ve ailenizden yardım alabilirsiniz. Meslek ömrünüzde sıradışı gelişmeler olabilir.

İKİZLER

Eğitiminizi farklı bir alanda genişletmek ve ilerletmek isteyebilirsiniz. Arzuladığınız eğitim yahut tecrübe için yurtdışı seyahatleri gündeminizde olabilir.

YENGEÇ

Finans ve ekonomik durumlarla ilgilenebilirsiniz. Ortak hasılatlarınızı bir daha şekillendirmek için görüşmeleriniz olabilir.

ASLAN

İkili ilgiler, arkadaşlıklar ve öbür beşerlerle kurduğunuz temaslarda daha yapan halde olabilirsiniz. Dargınlıklar ya da uyuşmazlıklar çözülebilir.

BAŞAK

İş hayatınızda gündelik tertibin dışına çıkabilir, kendi tarzınızı ortaya koyarak özgün çalışmalarda bulunabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk ve romantizm içeren bağlantılarınızda dengeyi benlik bedelinizi denetim ederek bulabilirsiniz. Maceracı kimliğinizi tetikleyecek aktivitelere istekli olabilirsiniz.

AKREP

Aile saadeti ve huzurunu sağlamak önceliğiniz olabilir. Büyüklerinizle vakit geçirerek geçmişin gölgesinde serinlemeniz mümkün.

YAY

Eğitim ve irtibat alanında yeni fikirleriniz olabilir. Bulunduğunuz etrafta kısa müddetli yer değiştirme ve seyahatlerde bulunabilirsiniz.

OĞLAK

Kendinize haksızlık ettiğiniz noktalarla yüzleşebilir, farklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi ve manevi kıymetlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

KOVA

şahsi his ve düşüncelerinizdeki baskınlığı etrafınıza de yansıtarak ciddiyetinizi gösterebilir, olmak istediğiniz imajı elde etmenizi sağlayan adımlar atabilirsiniz.

BALIK

İçsel manada bir bütünlük kelam konusu. Yardımlaşmak için çeşitli kümelere katılabilir, sahip olduklarınızı paylaşacağınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.