Fenerbahçe’de keyifli Yüksek Divan Şurası Toplantısı

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Fenerbaçe Kulübü Yüksek Divan Şurası Toplantısı keyifli başladı. Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, transfer sürecinin akabinde Üstün Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde yüksek bir form grafiği yakalayan sarı-lacivertli ekibin camiayı memnun eden performans sergilediğini söylemiş oldu.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Heyeti toplantısı, Kalamış’taki Faruk Ilgaz Tesisleri’nde başladı. Toplantıya Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar ile idare ve divan heyeti üyeleri katıldı.

Uğur Dündar’ın açılış konuşmasını yaptığı görüşmede, 25 yılını doldurup yeni divan üyesi olanların isimleri okundu. ondan sonrasında Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, kulüpte 40, 50 ve 60 yılını dolduran üyelere tebrik plaketi takdim etti.

YÖNETİM KONSEYİ FAALİYET RAPORU

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan, idare konseyi faaliyet raporunu okudu.

Türkiye’nin en büyük spor kulübü olarak rekabetçi kimliklerini ortaya koydukları 34 aylık müddetin geride kaldığını belirten Kızılhan, “Kariyerinde olimpiyat ikinciliği, Avrupa ve dünya şampiyonlukları bulunan kulübümüz atleti Buse Naz Çakıroğlu, Karadağ’daki Avrupa boks şampiyonasında ikinci kere Avrupa şampiyonluğu kazanarak büyük bir muvaffakiyete imza attı. Buse Naz Çakıroğlu ayrıyeten ülkemize bu şampiyonadaki tek altın madalya kazandıran atlet oldu. Bizi gururlandırdığı için teşekkür ediyorum” dedi.

“TRANSFER SÜRECİNİN ARDINDAN…”

Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Takımı’nın da son olarak Vakıfbank’ı 3-0 yenerek, şampiyonlar kupası dördüncü kere kazandığını ve döneme olağanüstü bir başlangıç yaptığını anlatan Kızılhan, futbol kadrosunun başarısıyla ilgili de şunları söz etti:

“Transfer sürecinin akabinde Muhteşem Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde yüksek bir form grafiği yakalayan ekibimiz, topluluğumuzu keyifli eden bir performans gösterdi. Ekibimiz, 26 puanla bir maç eksikliğine karşın başkan durumda. Avrupa Ligi’ni namağlup biçimde, 14 puanla önder tamamladı, 16 cinsine ismini yazdırmayı başardı. Sonsuz takviyeyle, yürüdükleri bu yolda başarılanının devamını diliyorum.”

“HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Tüm maçlarda futbolcularının seremonilere çocuklarla çıktıklarını ve toplumsal sorumluluk odaklı bu projenin kendileri için kıymetli olduğunu vurgulayan Kızılhan, “Dezavantajlı 14 çocuğun da bu heyecanı yaşamasına imkan sağlıyoruz. Fiziki olarak stada gelemeyen, tedavi altındaki çocukları da ülkede birinci vakit içinderda tabletle bu heyecana ortak ediyoruz. Bu çocuklar, hastane yahut mesken ortamında tekrar çubuklu formayı giyiyor, statta olan çocuklarla bu heyecanı paylaşıyorlar. En kısa vakitte iyileşmelerini ve fiziki olarak da onları statta ağırlamayı bekliyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak her vakit onların yanında olmaya, hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz” halinde konuştu.

Divan heyeti toplantısı, başka branşların şube sorumlularının faaliyetlerini okudukları hazırlanan görüntünün izletilmesiyle sürdü.

(AA)