Fenerbahçe Olympiakos maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe Olimpiyakos maçı ne vakit?

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Fenerbahçe Olimpiyakos UEFA Avrupa Ligi D Kümesi’nin ikinci haftasında karşı karşıya geliyor. Birinci maçta Frankfurt karşısında birliktee kalan Fenerbahçe Olympiakos karşısında kazanarak telafi etmek istiyor. Fenerbahçe Olympiakos maçı saat 19.45’te başlayacak ve Exxen’den canlı yayınlanacak.

UEFA Avrupa Ligi D Kümesi ikinci maçında Fenerbahçe Olympiakos’a karşı gayret verecek. Rahatsızlığı niçiniyle son antrenmana katılamayan Mesut Özil’in gribal enfeksiyon niçiniyle Olympiakos maçı takımından çıkarıldığı öğrenildi.

FENERBAHÇE OLYMPİAKOS SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe Olympiakos maçı saat 19.45’te başlayacak ve Exxen’den canlı yayınlanacak. Ülker Stadı’nda oynanacak çabayı İspanyol hakem Alejandro Hernandez yönetecek.

FENERBAHÇE OLİMPİYAKOS MÜMKÜN BİRİNCİ 11

Fenerbahçe: Altay, Attila Szalai, Kim, Novak, Gustavo, Osayi, Ferdi, Mert Hakan, Diego Rossi, Mergim Berisha, Enner Valencia

Olympiakos: Karbownik, Cisse, Vaclik, M.Camara, P’Opulos, Bouchalakis, Reabciuk, Masouras, A.Camara, Onyekuru, Tiquinho.

FENERBAHÇE’DE MESUT ÖZİL ŞOKU

Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde teknik yönetici Vitor Pereira idaresinde birinci 15 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirilen idmanda Mesut Özil yer almadı. Gribal enfeksiyon sorunu yaşayan yıldız oyuncunun durumunun maç saati netleşeceği tabir edilmişti.

Türk Telekom Stadı’nda saat 19.45’te başlayacak gayret öncesi son durumu bedellendirilen Özil’in takımdan çıkarılmasına karar verildi.

FENERBAHÇE’DE KIYMETLİ EKSİKLER

Fenerbahçe, Olympiakos karşısında 9 futbolcusundan yararlanamayacak. Sarı-lacivertlilerde sakatlıklarını atlatan fakat çabucak hemen kadroyla çalışamayan İrfan Can Kahveci, Nazım Sangare ve Jose Sosa’nın yanı sıra sakatlıkları bulunan Serdar Aziz ve Marcel Tisserand müsabakada forma giyemeyecek.

Bu isimlerin yanı sıra teknik yönetici Vitor Pereira, UEFA listesinde yer almayan Miguel Crespo, Burak Kapacak ve Serdar Dursun’dan da yararlanamayacak.

VALBUEANA: FENERBAHÇE İLE BAĞIM KOLAY KOLAY KOPARILAMAZ

UEFA Avrupa Ligi D Kümesi 2’nci maçında yarın Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan Olympiacos’ta bir periyot Fenerbahçe forması da giyen Mathieu Valbuena, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Türkiye’ye geri döndüğü için epeyce keyifli olduğunu söyleyen deneyimli oyuncu, “Muhteşem hissediyorum, bu biçimde bir ortamda bulunmak gurur verici. Fenerbahçe ile sevgi bağım kolay kolay koparılamaz. Burada epeyce hoş vakit geçirdim ancak hepsi geride kaldı ben artık Olympiacos oyuncusuyum. Bu galibiyete pozisyonumuz açısından gereksinimimiz var. Umarım sonuç lehimize biter” diye konuştu.

“12 NUMARA EPEY ATEŞLİ”

Kümedeki pozisyonlarını belirlemesi açısından yarınki uğraşın kıymetine vurgu yapan Valbuena, “Galibiyeti isteyen bir ekip olarak buraya geldik. Üç puanla başladık ve bu cinsten çıkmayı hedefliyoruz. Her iki ekibin da antrenörünün Portekizli olması enteresan. Antrenörümüze fazlaca güveniyoruz. Rakibimizin müdaafası pek yeterli, atağı da bir o kadar güçlü. Bunun şuurunda hazırlandık. 12 numara çok ateşli, bunu da göz önünde bulunduruyoruz. Bu mevzuda umarım her türlü mahzuru aşmış olarak maçın sonunda soyunma odasına gideriz” tabirlerini kullandı.

‘SIRADIŞI BİR ATMOSFER OLACAK’

Fenerbahçe izleyicisinin maçlarda yarattığı atmosferi grup arkadaşlarına anlattığını söyleyen Fransız oyuncu, “İnanın sıra dışı bir atmosfer olacağını biliyorum, arkadaşlarıma da tabir ettim. Sıcak ve baskılı bir atmosferde oynayacağımızı vurguladım. Avrupa Ligi sıra dışı bir tertip. Maçlar farklı bir atmosferde oynanıyor, bunun şuurunda çıkacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” biçiminde konuştu.