Fenerbahçe Futbol Akademisi’ne sponsor

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Tirebolu 42 Çay, Fenerbahçe Futbol Akademi gruplarına forma kol sponsoru oldu.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlenen imza merasimine Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan ve Futbol Akademisi Sorumlu İdare Şurası Üyesi Özgür Özaktaç’ın yanı sıra Tirebolu 42 Çay İdare Heyeti Lideri Yusuf Şahin açıklamalarda bulundu. İmza merasiminde Fenerbahçe yöneticisi Ruşen Çetin ile Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar ve idarecileri ile atletleri da hazır bulundu.

İş birliğine ait açıklamalar yapan Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, “Ailemize katılan Tirebolu 42 Çay İdare Şurası Lideri Sevgili Yusuf Şahin, değerli iştirakçiler, pahalı basın mensupları ve ekranları başında bizleri izleyen üyelerimiz, taraftarlarımız, herkesi sevgi ve hürmetle selamlıyorum” tabirlerini kullandı.

Kızılhan, “Bugün, geleceğimizin Fenerbahçe’si olarak gördüğümüz Futbol Akademimiz için fazlaca özel bir gün. Tirebolu 42 Çay ile Fenerbahçe Futbol Akademi kadrolarımızın forma kol sponsorluğunu duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Tirebolu 42 Çay ile Kulübümüzün, kalbinde Fenerbahçe sevgisi olan genç atletler yetiştirmek için büyük bir emek verdiği, Fenerbahçe’nin yarınları olan akademimizin iş birliği; tüm topluluğumuza iyi ve uğurlu olsun” dedi.

“BU BİR SONUÇ DEĞİL”

Fenerbahçe Futbol Akademisi’nden Sorumlu İdare Heyeti Üyesi Özgür Özaktaç ise, şu kelamları sarf etti:

“Heyecanlıyım, daha evvel birfazlaca sponsorluk mutabakatının ortasında dolaylı olarak bulunmuştum. Fakat bu akademiye yapılan sponsorluk mutabakatı olduğu için sahiden epey farklı manalar içeriyor. Size biraz akademiden bahsetmek istiyorum. Yaklaşık 1 ay evvel basın buluşması yapmıştık. Orada da anlatmıştım. Anlattıklarıma değinmek istiyorum. 2018 yılından başlayarak Liderimiz Ali Koç’un ve Tahir hocamızın önderliğinde akademide birfazlaca yeniliğe imza atıldı. Geçen haftaki basın toplantısında bu atılan tohumların meyvesini görmeye başladınız. Bu devam eden bir müddetçtir yalnızca bir sonuç değildir.”

“İLERLEYEN GÜNLERDE…”

“İlerleyen günlerde altyapıdan oyuncularımızın da iştirakiyle umuyorum yeni bir basın toplantısı daha düzenleyeceğiz. Fenerbahçe tarihi miras ve başarılarıyla bir kültürdür. Kültür de kurumların en kıymetli kesimleridir ve geleceğidir. Liderimizin basın toplantısında belirtmiş olduğu üzere yeni bir tesis projemiz var. İnşallah bu tesisi Cumhuriyetimizin 100. yılına yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu tesis ve attığımız adımlarla birlikte, basın buluşmasında da söylemiştim. Fenerbahçe altyapısını bir cazibe merkezi haline getirmeyi planlıyoruz. Cazibe merkezine getirmek için yalnızca bu adımları atmak kâfi olmuyor. tıpkı vakitte sponsor dayanağı fazlaca değerli. Futbolun ekonomik kaideleri ortada.”