Dünya Kupası ne vakit, hangi kanalda yayınlanacak?

Atletizm

Member
Dünya Kupası 2022 başlamasına sayılı günler kala futbol tutkunları dev turnuvanın hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyor. Kümelerin aşikâr olduğu Dünya Kupası fikstüründe heyecan verici maçlar bizleri bekliyor.

DÜNYA KUPASI 2022 HANGİ KANALDA?

Katar’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası, TRT ve TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

DÜNYA KUPASI NE VAKİT BAŞLAYACAK?

2022 Dünya Kupası küme maçları, 20 Kasım tarihinde başlayacak, 18 Aralık tarihinde sona erecek. Turnuvanın yarı final maçları 13-14 Aralık tarihlerinde oynanacak. Turnuvanın finali ise 18 Aralık Pazar günü TSİ 18.00’da gerçekleştirilecek.

DÜNYA KUPASI GRUPLAR

A Kümesi:
Katar, Hollanda, Senegal, Ekvador

B Grubu: İngiltere, ABD, İran, İskoçya/Galler/Ukrayna

C Grubu: Arjantin, Meksika, Polonya, Suudi Arabistan

D Grubu: Fransa, Danimarka, Tunus, Peru/Avustralya/Birleşik Arap Emirlikleri

E Grubu: İspanya, Almanya, Japonya, Kosta Rika/Yeni Zelanda

F Grubu: Belçika, Hırvatistan, Fas, Kanada

G Grubu: Brezilya, İsviçre, Sırbistan, Kamerun

H Grubu: Portekiz, Uruguay, Güney Kore, Gana


DÜNYA KUPASI FİKSTÜR

20 Kasım Pazar


19.00: Katar – Ekvador (A Grubu)

21 Kasım Pazartesi

16.00: İngiltere – İran (B Grubu)

19.00: Senegal – Hollanda (A Grubu)

22.00: ABD – Galler (B Grubu)

22 Kasım Salı

13.00: Arjantin – Suudi Arabistan (C Grubu)

16.00: Danimarka – Tunus (D Grubu)

19.00: Meksika – Polonya (C Grubu)

22.00: Fransa – Avustralya (D Grubu)

23 Kasım Çarşamba

13.00: Fas – Hırvatistan (F Grubu)

16.00: Almanya – Japonya (E Grubu)

19.00: İspanya – Kosta Rika (E Grubu)

22.00: Belçika – Kanada (F Grubu)

24 Kasım Perşembe

13.00: İsviçre – Kamerun (G Grubu)

16.00: Uruguay – Güney Kore (H Grubu)

19.00: Portekiz – Gana (H Grubu)

22.00: Brezilya – Sırbistan (H Grubu)

25 Kasım Cuma

13.00: Galler – İran (B Grubu)

16.00: Katar – Senegal (A Grubu)

19.00: Hollanda – Ekvador (A Grubu)

22.00: İngiltere – ABD (B Grubu)

26 Kasım Cumartesi

13.00: Tunus – Avustralya (D Grubu)

16.00: Polonya – Suudi Arabistan (C Grubu)

19.00: Fransa – Danimarka (D Grubu)

22.00: Arjantin – Meksika (C Grubu)

27 Kasım Pazar

13.00: Japonya – Kosta Rika (E Grubu)

16.00: Belçika – Fas (F Grubu)

19.00: Hırvatistan – Kanada (F Grubu)

22.00: İspanya – Almanya (E Grubu)

28 Kasım Pazartesi

13.00: Kamerun – Sırbistan (G Grubu)

16.00: Güney Kore – Gana (H Grubu)

19.00: Brezilya – İsviçre (G Grubu)

22.00: Portekiz – Uruguay (H Grubu)

29 Kasım Salı

18.00: Ekvador – Senegal (A Grubu)

18.00: Hollanda – Katar (A Grubu)

22.00: İran – ABD (B Grubu)

22.00: Galler – İngiltere (B Grubu)

30 Kasım Çarşamba

18.00: Tunus – Fransa (D Grubu)

18.00: Avustralya – Danimarka (D Grubu)

22.00: Polonya – Arjantin (C Grubu)

22.00: Suudi Arabistan – Meksika (C Grubu)

1 Aralık Perşembe

18.00: Hırvatistan – Belçika (F Grubu)

18.00: Kanada – Fas (F Grubu)

22.00: Japonya – İspanya (E Grubu)

22.00: Kosta Rika – Almanya (E Grubu)

2 Aralık Cuma

18.00: Güney Kore – Portekiz (H Grubu)

18.00: Gana – Uruguay (H Grubu)

22.00: Sırbistan – İsviçre (G Grubu)

22.00: Kamerun – Brezilya (G Grubu)
 
Üst