Britney Spears, Victor Wembanyama’nın güvenlik ekibiyle karşılaştıktan sonra özür diledi

Avcılar

Member
Şarkıcı Britney Spears, Perşembe günü bir NBA yıldızının güvenlik ekibinin bir üyesini, San Antonio Spurs oyuncusu Victor Wembanyama’nın selamını almaya çalışırken Las Vegas’taki bir restoranın önünde suratına tokat atmakla suçladıktan sonra bir özür talep etti.

bir tweette Karşılaşmayla ilgili olarak Spears, Wembanyama’nın adını vermedi, ancak adı açıklanmayan oyuncu hakkında konuşurken, onun saatler önce gazetecilere yaptığı halka açık yorumlara atıfta bulundu. 41 yaşındaki Spears, Çarşamba gecesi iki farklı otelde “bir atlet” gördüğünü ve ikinci kez bir restoranın önünde “ona yaklaşmaya ve başarısından dolayı tebrik etmeye karar verdiğini” söyledi. Spears, omzuna hafifçe vurduktan sonra, güvenlik ekibinden birinin “yüzüne eliyle tokat attığını”, gözlüğünü çıkardığını ve neredeyse onu düşürdüğünü söyledi.

Spears, hala oyuncudan, güvenliğinden ve ekibinden bir özür beklediğini söyledi. 19 yaşındaki Wembanyama, geçen ay NBA seçmelerinde 1 numara seçilmişti. Cuma gününden itibaren NBA’in Las Vegas’taki yaz liginde oynaması bekleniyor.

Spurs, Perşembe günü birden fazla yorum talebine yanıt vermedi. Las Vegas Büyükşehir Polis Departmanı, yorum için bir e-posta talebine yanıt vermedi. Bakanlığın kamu kayıt ofisinde telefona cevap veren bir kişi, belirli bir vaka hakkında yorum yapamayacaklarını ve bir kayıt talebinin yanıtlanmasının üç ila beş gün sürebileceğini söyledi.

Las Vegas polisi, Variety ve People da dahil olmak üzere birçok haber kuruluşuna yaptığı açıklamada, Çarşamba günü saat 23:00 civarında “polisin Las Vegas Bulvarı 3700 bloğundaki bir mülkte bir pil soruşturması için yanıt verdiğini”, ancak herhangi bir tutuklama veya mahkeme celbi yapılmadığını söyledi. . Olay ilk olarak Perşembe sabahı TMZ tarafından bildirildi. Spears’ın avukatı Mathew S. Rosengart, Las Vegas polisinin soruşturma yürüttüğünü söyledi ve Spears’ın ifade verdiğinden daha fazla yorum yapmayı reddetti.

Perşembe günü erken saatlerde, Spears’ın tweet’i Wembanyama öncesinde etkinliklerin farklı bir versiyonunu sundu Las Vegas’ta gazetecilerle bir toplantı sırasında. “Bir kişinin beni aradığını” ancak Spurs güvenliğinin ona kalabalığı çekebileceği için kimse için durmamasını söylediğini söyledi. Daha sonra bir kişinin “beni omzumdan değil arkadan tuttuğunu” söyledi.

“Ne kadar güç kullanarak bilmiyorum ama güvenlik onu uzaklaştırdı” diyen Wembanyama, kadının Spears olduğunu ancak saatler sonra anladığını söyledi. “Kontrol etmek için durmadım, bu yüzden yürüdüm ve güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkardım.”

Spears, “olanlara hazırlıksız” olduğunu ve bunu herkesin önünde tartışmanın “çok utanç verici” olduğunu söyledi.

“Ancak, bu hikayeyi paylaşmanın ve halkın gözünde bir örnek oluşturmalarını ve tüm insanlara saygılı davranmalarını istemenin önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

2 fitten uzun olan Wembanyama, son on yılların en çok övülen NBA genç oyuncularından biridir. Geçen sezon bir Fransız profesyonel takımı olan Metropolitans 92 ile maç başına 20 sayı ve 10 ribaund ortalamasını aştı.

Claire Fahy raporlamaya katkıda bulundu.