Abdullah hoca sen ne söylemiş oldun?

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Lemi Çelik

Bağlantı ayrıntıları

Trabzonspor’un bu yıl birinci sefer bu kadar âlâ oynadığını gördüm. Rakibe baskı yaparak oynatmayan, tam kapasitesini sergileyen, taktik disiplininden taviz vermeyen bir Trabzonspor vardı alanda. Ne değişti bakalım…

1- Umut Bozok oyunun 3. bölgeye taşınmasına yardım etti. Arkadaşlarıyla düzgün irtibat kurarak atakta bütün pas temaslarını sağladı.

2- Orta alanda Hamsik ve Gbamin rakibin tüm süratli ataklarını kesti. Bakasetas ise eksiksiz paslar attı, oyunun istikametini epeyce yeterli değiştirdi, dönen tüm topları aldı, ‘10 numara benim’ iletisini verdi.

3- Trabzonspor maça zihinsel olarak harika hazırlanmış. Abdullah hocanın ekibe ne dediğini ne yaptığını bilmiyorum. Gomez ile Trezeguet olmayınca ekip ruhu fazlaca daha yeterli. Bir de Abdülkadir kazanılırsa üst seviye bir ekip izleyeceğimiz kesin. Trabzonspor bu performansla ve futbolla hafta sonu Beşiktaş’ı epeyce rahat yenebilir ve bu kümeden da rahat çıkar.

Sonuç olarak Trabzonspor bu yıl birinci sefer taraftarlarını oynadığı harika futbolla memnun etti. Birinci kere bu yıl da şampiyon olabilecek bir takıma sahip olduğunu gösterdi.

Lemi Çelik