Taylan Antalyalı: Yarınki maç bizim için değerli bir imtihan

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı, “Yarın sonuç ne olur bilmiyorum lakin çeşidi geçersek kalan maçlarda en az Barcelona kadar kuvvetli rakipler var. Lakin yarınki maç bizim için fazlaca kıymetli bir sınav” dedi.

UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu’nda yarın, 0-0’lık birinci maçın rövanşında Barcelona’yı konuk edecek olan Galatasaray’da orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, düzenlenen basın toplantısına katıldı.

“BARCELONA EN UYGUN takımıyla ALANA ÇIKACAK”

Barcelona’nın orta saha oyuncularının fazlaca kaliteli olduğunu söyleyen Taylan Antalyalı, “Busquets natürel başkalarına bakılırsa daha deneyimli. Yarın da ellerindeki en düzgün takımla çıkacaklarını düşünüyoruz. Birinci maçtaki gayretimizi birebir biçimde alanda gösterip âlâ bir sonuç alacağımıza inanıyorum” tabirlerini kullandı.

“YARINKİ MAÇ DEĞERLİ BİR SINAV”

“Barcelona Avrupa’nın en büyük kulüplerinden birisi” diyen Taylan Antalyalı, “Şu an Avrupa Ligi’nde kalan tüm ekiplerin epey kuvvetli olduğunu düşünüyoruz. Yarın sonuç ne olur bilmiyorum fakat tipi geçersek kalan maçlarda en az Barcelona kadar güçlü rakipler var. Lakin yarınki maç bizim için fazlaca değerli bir imtihan sonuçta” diye konuştu.

“NEREDE VAZİFE VERİLİRSE EN DÜZGÜNÜNÜ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM”

Verilen her bakılırsavde elinden geleni yaptığını kaydeden Taylan, “Bu sene Galatasaray’daki 3’üncü senem. Geldiğimden beri biroldukça durumda oynadım. Birinci geldiğim vakit içinder forvet dahi oynamışlığım var. Hatırlarsanız o dönem son maçta da stoperde bitirmiştim. Nerede bakılırsav verilirse verilsin, elimden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyorum her maçta. Galatasaray mesleğimin büyük bir kısmını savunmanın önünde oynayarak geçirdim. Şu anda mevkimden memnunum” açıklamasını yaptı.