Resmi Gazete’de epeyce sayıda atama sonucu yayımlandı!

Mihriban

Global Mod
Global Mod
Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karar göre, Hazine ve Maliye Bakanlığı Hazine Kontrolörlüğüne Harun Gürer, Türkiye Petrolleri A.O. İdare Şurası Üyeliğine Kutluhan Taşkın, Et ve Süt Kurumu İdare Konseyi Üyeliğine Sezai Aydın atandı.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. İdare Heyeti Üyeliğine Yasin Kalem, Türkiye İş Kurumu İdare Konseyi Üyeliğine Erkan Tek, Elektrik Üretim A.Ş. İdare Şurası Üyeliğine Feyza İleri, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İdare Heyeti Üyeliğine İlyas Tufan, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü İdare Şurası Üyeliğine Nuri Uslu, Devlet Materyal Ofisi İdare Şurası Üyeliğine Mustafa Koç ve Ömer Karademir, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığına Prof. Dr. Muhittin Macit atandı.

Kararda, Şanlıurfa Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü İsmail Yapıcaer’in bakılırsavden alındığı ve yerine Fevzi Kurt’un atandığı açıklandı.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü XIX. Bölge Müdürü İsmail Kaya ve XXI. Bölge Müdürü Göktuğ İlter nazaranvden alındı; XXI. Bölge Müdürlüğüne, VIII. Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu atandı.

Yatırım tavsiyesi içermez.