Mircea Lucescu: İki değerli kusur yaptık

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Dinamo Kiev Teknik Yöneticisi Mircea Lucescu, Fenerbahçe maçının akabinde yaptığı açıklamada “İki değerli yanılgı yaptık. İkisi de golle sonuçlandı. Lakin bu demek değil ki Fenerbahçe hak etmedi” dedi.

UEFA Avrupa Ligi B Kümesi 6. ve son maçında konuk ettiği Fenerbahçe’ye 2-0 yenilen Dinamo Kiev’in teknik yöneticisi Mircea Lucescu, Cracovia Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Sarı-lacivertlilerin hayli güzel oynadığını belirten Lucescu, “Öncelikle Fenerbahçe’yi tebrik etmek istiyorum. Çok düzgün oynadılar ve haklı bir galibiyet aldılar. İki değerli yanılgı yaptık. İkisi de golle sonuçlandı. Lakin bu demek değil ki Fenerbahçe hak etmedi. Fenerbahçe’nin düzgün oynadığını düşünüyorum. Birinci yarı berbat oynadık lakin 2. yarı futbolcularım karakterlerini ortaya koydu. Onları da tebrik etmek istiyorum” sözlerini kullandı.

Lucescu, lige konsantre olacaklarını ve ligi en üst sıralarda bitirmek için gayret edeceklerini lisana getirerek kelamlarını tamamladı.

(AA)