Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir: Pislikler!

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Süper Lig 14. haftasında Galatasaray’a 7-0 yenilen Başakşehir ağır bir yenilgi yaşarken, lacivert-turunculu grubun kaptanı Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir, maç daha sonrası yaptığı paylaşımla toplumsal medyayı salladı.

Instagram hesabından görüntülü paylaşım yapan Tekdemir, Galatasaraylı taraftarları kızdıran kelamlar sarf ederken, kısa müddette toplumsal medyanın en çok konuşulanları ortasına girdi.

“7’yle siz sevinin. Tabi biz sizin için epey büyük bir rakibiz. Lakin keser döner, sap döner. Biz sizi o alana gömeriz.” diyen Tekdemir, gelen reaksiyonlar üzerine bir açıklama daha yaptı.

“Lafım benim soframdan nemalananlara. Topluluklara değil. Üstüne alınan var ise da, yapacak bir şey yok. Bu kadar.” biçiminde konuşan Eda Tekdemir, şu tabirleri kullandı:

“BİZ SİZİ O ALANA GÖMERİZ”

“SOFRAMDAN NEMALANAN PİSLİKLER”

“Bu ortada arkadaşlar heyecan yapmayın. Dedim ya, reelde aslan kesimleri, etrafımda kedi yavruları dediğim, benim soframdan nemalanan pislikler. Benden bilet dilenen, topluluk için çırpınan, onu bunu tanıyım modunda gezen tipler var ya. Bir tanesi karşılık yazamadı. Fakat epey desteklerinizi aldım teşekkür ediyorum.”

“BU SAATTEN daha sonra RAKİBİM FENERBAHÇE”

“Bu saatten daha sonra Galatasaray’ın tek rakibi bizmişiz. Çok memnun oldum. Zira fakat biz rakip olabiliriz. Benim de bu saatten daha sonra tek rakibim Fenerbahçe. Ya da Beşiktaş, Trabzonspor, en makûs Sivasspor. Teşekkürler.”

“LAFIM TOPLULUKLARA DEĞİL…”

“Arkadaşlar eğleniyor muyuz? Bana gerçek hesabıyla yazamayan arkadaşlar. Artık bilmiyorum kendi hesapları da olabilir. Zira çok olağan. erkeklerin işi bu, boş beleşlik. her insanın en ufak ıstırabını başka alırım. Başka görüşürüz. O yüzden arkadaşlar, benim soframdan nemalananlara lafım. Topluluklara değil. Üstüne alınan var ise da, yapacak bir şey yok. Bu kadar.”

Başakşehir kaptanı Mahmut Tekdemir (solda).