Madison Square Garden'da Saha Kenarında Nasıl Oturulur?

Avcılar

Member
Yüzüm orta sahanın üzerindeki dev ekranda belirdiğinde Madison Square Garden sessizliğe gömüldü. Sessizlik elle tutulur cinstendi. Birkaç saniye önce Kenan Thompson'ın yüzü tüm evi yerle bir etmişti.

Kimsenin nefesi kesilmiş ya da sinirlenmiş gibi değildi; kimse şaşırmış gibi görünmüyordu. Sadece kimse benim kim olduğumu bilmiyordu. Ve neden yapsınlar? Ünlü değilim. Orada olmaya hiç hakkım yoktu.

Yine de bunu kişisel olarak algılamamak elde değildi. On sekiz bin kişi (en azından New Yorklular) tezahüratlarını susturmaya karar vermişti. On sekiz bin kişi toplu olarak beni reddetmeyi kabul etmişti.

GardenVision ekranında yüzümün altında “Aktör” yazıyordu. Bu canımı acıttı çünkü artık kendimi sadece bir aktör olarak görmüyorum. Ayrıca altyazının “'Snow Hollow'un Kurt'u' olması da acıttı..'” Güzel film – saygısızlık etmek istemem – ama ilk üç dakika içinde ölüyorum.

O gün saat 16:45'te menajerim Harry bana bir mesaj gönderdi: “Erkek arkadaşım hâlâ burada mı?”

Bizimle takılmak istediğini düşündüm ama bunu yapmak istemedim, bu yüzden yalan söylemeyi düşündüm. Uç kabarcıklarımı serbest bırakıyorum… ve onları yok ediyorum. Harry tekrar mesaj attı: “Knicks maçı için fazladan iki saha biletim var.” Yol dürüstlüktür, vs.

Kenarda oturarak üzerime düşeni yaptım. Kenarda oturmanın hayatta bir kez karşınıza çıkacak bir fırsat olduğunu biliyorum ve daha sinir bozucu bir gerçek düşünemiyorum ama bir şeyi açıklığa kavuşturmalıyım: 30'dan fazla kez kenarda oturdum. Ne söyleyebilirim? Ben iyi bir misafirim.

Ama bu sefer misafir olmayacaktım. Bu sefer, Harry bana biletlerin benim adım altında.

Arkadaşım ve ben 10 dakika geç geldik. Yaylı çalgılar bölümünde “The Star-Spangled Banner”ın hafif bir versiyonu çalınıyordu. Tünelde beklerken, marş çalarken hareketsiz durmadığımız için yaşlılardan biri bize kaşlarını çattı. Eli kalbinin üzerindeydi; Koydum Benim Eller yukarı Benim Kalp. Ait olmak istedim. Korkmuştum.

Bir rehber bize yerlerimizi gösterdi. Knicks için çalıştığını söyledi ama ona takımdaki iki oyuncunun üniversitede oda arkadaşı olduğunu söylediğimde inanamadı. Ayrıca Saturday Night Live'ın popüler yıldızı Kenan Thompson'ın yanındaki iki boş koltuğun gerçekten boş olduğuna da inanamıyordu. bizim Koltuklar. Knicks ve Memphis Grizzlies sahaya çıktığında rehber ortadan kayboldu ve bize amirinin işleri halletmemize yardım edeceğini söyledi.

Oyun başladığında arkadaşım ve ben aptallar gibi orada durduk. Yöneticimin bana verdiği “kişiye” kısa mesaj gönderdim: “Gidelim mi?”

Bağlantılı kişi şöyle yanıt verdi: “Aman Tanrım, hayır.” Daha sonra koltukların Kenan'ın yanında olduğunu yazdı. aslında bizimdi. Biz de oturduk.

Şiddetli ağız kuruluğu ve mutlak parşömen hastalığım olmasına rağmen Kenan'la havadan sudan sohbet etmeye çalıştım. Oyun aşkı için orada olduğumu bilmesini istedim. Ben etkilemek için orada olan kızlardan değilim.

Bunu Kenan'a kanıtlamam mantıklı gelmedi çünkü bu doğru değildi. Değilim Olumsuz Ben bir Knicks hayranıyım ama yıllardır sadık bir Los Angeles Clippers taraftarıyım. Ve etkilenmeyi seviyorum.

Neyse, oda arkadaşı olayından bahsetmiştim. Kenan da esprili bir şekilde karşılık verdi: “İşte bu yüzden birlikte çok iyi oynuyorlar.” Ve ben de tam olarak bu amaçla yanımda getirdiğim eğlenceli gerçeğimin, gerçek bir Knicks hayranı için eski bir haber olduğunu fark ettim.

Susuz kalmıştım. Deli gibi susuz kalmıştım. Ağzıma sığabilecek bir şey bulmak için çantamı karıştırdım. İçerideki sıvıları uyarmam gerekiyordu.

Ben hâlâ etrafta dolaşırken, genç bir kadın yanıma ve arkadaşıma geldi. Yere çömeldi, gülümsedi ve sadece ona baktı. Ne dediğini anlamaya çalıştım ama tek kelimesini anlamadım.

Ben bilet sahibiydim. Ama arkadaşım Dır-dir bir aktördü ve geçen yıl büyük bir gösteride yer almıştı, dolayısıyla anladım. Celebrity Row'dayken, büyük şovdaki adam sadece bir artı puan olarak sayılmaz.

Bir kamera ekibi koşarak geldi. Arkadaşım kulağıma fısıldadı: “Sanırım Jumbotron'a ulaşmak üzereyim?” O anda bana bakmayı reddeden kadın bağırdı: “Annie! B Cam'dasın!

“B Cam”ın ne anlama geldiğini bilmiyordum. Belki şuna benzer bir şeydi: “İyi bir arkadaş ol ve kocana sevgiyle bak, böylece ölümsüz desteğinin B-roll görüntülerini alabiliriz.”

Ben karaktere giremeden Kenan eğilip bana ve arkadaşıma güzel bir tavsiyede bulundu: “İçkinizi alın. Yapmak istediğin bir şeyi seç.”

“Orada istedikleri kişi ben değilim!” diye bağırdım.

Kenan bir an şaşırmış göründü. Ancak kameraman GardenVision kamera hücresi için ona baktığında çok rahatlamış görünüyordu. Ne profesyonel. Mekan çıldırmış durumda.

Kameramanlar arkadaşıma döndü. Alkışlar duydum. Araştırdım. Arkadaşımın televizyon programından bir montajı beyazperdede gösterildi. Ve bittiğinde herkesin görmesi için GardenVision'daydı.

Onun yanında benim bir parçamı gördüm. Hızlı bir “Vay be!” demeyi başardım ve oradan uzaklaştım. Aslında Madison Square Garden'da seyirciye arkadaş olarak sunulmak istemiyordum.

Daha sonra genç bayan kamera ekibini bana yaklaştırdı.

“Tamam, Annie – hadi Gitmek!”

Ne olduğunu anlamadım. Ne oldu? Arkadaşımı yeterince desteklememiş miydim? Bir “Vay be” daha denedim, ağzımdan hiçbir şey çıkmadı. Donuyorum.

“Gülümse Annie! Gülümsemek! Gülümse ve el salla! Gülümse ve el salla!”

Genç kadının her iki yanında da öfkeli dört kameraman vardı. İçlerinden biri, “Bakabilirsin!” diye bağırdı.

Bakmanın utanç verici olacağını düşündüm. Madison Square Garden'daki insanların beni izlerken görmesini istemedim. Madison Square Garden'daki insanların ne kadar kibirli olabileceğimi görmelerini istemedim. Görünmek istemedim.

Kameramanların ayaklarının dibinde duran bir fotoğrafçı kıkırdadı. Kıkırdadı ve kıkırdadı. Aslında çok tatlıydı ve dünyaya geri dönmek için ihtiyacım olan tek şey buydu. Gülümsedim. El salladım. “Hı” suratımı yapıp tekrar el salladım. Yapıldı. Bundan bir Instagram gönderisi yapardım. Utanmak benim için önemlidir.

Oyun devam ederken sahanın diğer tarafında Julianne Moore'un kocasının yanında oturan Gerçek Ev Hanımı'ndan gözlerimi alamadım. Mutlu görünüyordu. Beyazperdedeyken mutlu görünüyordu, olmadığında da mutlu görünüyordu. Bunu nasıl yaptığını merak ettim.

Annie Hamilton, New York'ta yaşayan bir yazar ve sanatçıdır.