Kırmızı kart yıktı

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Ercan Taner

İrtibat ayrıntıları

Rakibin birinci bölgesinde düzgün pres yapılırsa, gole fazlaca yakın oynarsınız. Galatasaray’ın oyuna başlangıcı etkileyiciydi. Baskı o denli bir hale geldi ki, gol ben geliyorum bildirisini vermişti. İcardi’nin usta işi pasında Mertens golü attı.

Farioli’nin ekipleri kale vuruşu kullanırken daima riske giriyor. bu biçimde göstere göstere yapılan kusurun kararı, golü çabucak yersiniz. İcardi bu biçimde ikramları geri çevirmez. Alanyaspor’un beceremediği bu taktikten vazgeçmesi lazım. Moral olarak çöktüler. bu biçimde epey üstün oynadığın maçlarda olmaması gereken en kıymetli şey, eksik kalmak. Boey, kırmızı kart gördü. Kart daha sonrası bile Alanyaspor bir daha goller yiyebilirdi.

Mertens’in yerine Dubois’nın oyuna alınması taktiksel açıdan hakikat karardı. Eksik kalan ekibin, bilhassa ikinci bölgede hayli düzgün olması gerekir. Bunu düşündü Galatasaray. bu biçimde maçlarda çıktığın atakları sonlandırma zaruriliği vardır. Kaptırılan her top atak olarak size döner ve yorulursunuz.

Oğuz’un şutu direkten dönmese, kabus erken başlardı mesken sahibi için. Balkovec hür vuruştan golü atınca, gerilimli dakikalar başladı Galatasaray ismine. Okan Buruk, yaptığı değişikliklerle oyunu tutmayı hesapladı. Muslera farkı olmasa, Galatasaray için karanlık bir gece olurdu. Son 10 dakikada savunmayı beşledi konut sahibi.

Bu da yetmedi, otobüsü park etti Buruk. bu biçimde güç maçlarda fazlaca kapanmak büyük risk. Uzatmada Ahmed Hassan grubuna birlikteliği getirdi. Kırmızı kartın faturası fazlaca ağır oldu. Abdülkerim, maç biterken niçin kırmızı gördü? bu biçimde bir profesyonel anlayışı ben kabul etmiyorum.

Ercan Taner