Kate Moss’a Benzetenler de Var: Moda Bölümünün Standart Hoşluk Algısını Şaşı Olan Gözleriyle Yıkan Model

Derya

New member
Gözleri şaşı olan Moffy Gathorne Hardy, göz ameliyatı olacak yaşa geldiğinde bunu istemediğine karar vermiş. Artık ise moda dalının en epey aranılan ismi hale geldi. Ayrıntılar aşağıda????

Kaynak: https://www.refinery29.com/en-us/moff…

Sizi ünlü model Moffy Gathorne Hardy ile tanıştıralım…????

Londra doğumlu ünlü model, birinci vakit içinderda 14 yaşındayken katıldığı bir şenlikte keşfedilmiş. Bir gözünde tembellik bulunduğu için şaşı olan Hardy, hayatının uzun bir kısmı boyunca daima beşerler tarafınca dışlanmış

Birinci keşfedildiğinde ailesinin sonucu sebebiyle model olma hayallerini ertelemek zorunda kalmış.

Ayrıyeten, o yaşlarında göz ameliyatı olmanın da hayalini kuruyormuş daima.

“Göz ameliyatı olacak yaşıma geldiğimde anladım ki, bunu yaparsam kendime palavra söylemiş olduğimi hissedeceğim.” diyor Hardy.

‘Daha evvel bir ceza olarak gördüğüm bu şeyi, insanlara kendi kusurlarını benimsemeleri için yardımcı olmakta bir aracı olarak kullandım.’ diyen Hardy, hem kendini geliştirmeye tıpkı vakitte insanları kendilerini sevmeye teşvik etmeye devam ediyor.

Küçükken zayıf olan gözünü güçlendirmek ismine duyduğu her metodu deneyen Hardy, kendini olağan bir çocuk üzere hissetmiyormuş.

‘Her vakit kendimle ve ‘normal’ çocuklar içinde küçük bir ayrılık hissettim.’ diyen Hardy, her şeye karşın daima hayli şanslı olduğunu söylüyor.

Bir vakit içinder Kate Moss’un ajansı olan ajans ile kontrat imzalayan Hardy, bölümde emin adımlar ile yükseliyor!

Kendisini Kate Moss’a benzetenler dahi var. Sizce benziyorlar mı?

Benzerliği bilemeyiz lakin Hardy’nin hoşluğu yadsınamaz bir gerçek????

Siz moda bölümündeki standart hoşluk algısı konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!