Jorge Jesus ve Ali Koç’tan futbolculara teselli

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Giresunspor yenilgisinin akabinde soyunma odasına inen Lider Ali Koç, alkışlarla kadroya moral verdi.

“Hepinize teşekkür ediyorum. Avrupa’da ve ligde bize büyük mutluluklar yaşattınız. Bu bir yol kazası. Dünya Kupası daha sonrasında bir daha birebir muvaffakiyetleri yakalayacağınıza inanıyorum ve size güveniyorum” diyen Koç, kırmızı kart goren Pedro ile yenen iki golde yanılgı yapan Serdar Muhterem’i de teselli etti.

Kendisi gelmeden kimsenin soyunma odasından çıkmasını istemeyen Teknik Yönetici Jorge Jesus da “Bu bir yol kazası. Artık gidin 12 gün düzgünce dinlenin. Bunu ziyadesiyle hak ettiniz” diyerek oyuncularına sahip çıktı.

Tüm futbolcular ve teknik heyet alkışlarla birbirine sarılarak vedalaştı.

12 GÜN İZİN

Fenerbahçe 12 günlük müsaadeye çıktı. Sarı-lacivertliler, 25 Kasım’da Can Bartu Tesisleri’nde toplanacak. Dünya Kupası içinde kendi tesislerinde kamp yapması beklenen Kanarya, 30 Kazım’da Rayo Vallecano ile hazırlık maçı oynayacak. Sakat futbolcular tatil yapmayıp tesislerde tedavilerine devam edip kendileri için hazırlanan programı uygulayacak.

VALENCIA ALEX’İ GEÇTİ

Fenerbahçe’nin formda ismi Enner Valencia, Giresunspor’a attığı penaltı ile gol sayısını 13’e yükseltti ve sarı-lacivertli efsane Alex’in rekorunu kırdı. Birinci yarının bitmesine 5 hafta kala bu sayıya ulaşan Valencia, 2010-11 döneminin birinci yarısında 12 gol atan Brezilyalı yıldızı geride bırakmayı başardı.