Günlük burç yorumları – 25 Temmuz 2021

Avcılar

Member
Kalp kırmaya açık bir gün!

Merkür ile Plüton karşı karşıya. Tenkit lisanını ve üslubunu bir kenara bırakmanız gereken bir gün.

(MURAT İPEK / [email protected])

Koç

Evet sizin aklınızdan geçen çabucak dudaklarınızdan dökülür. Aman diyeyim bugün o dudaklarınıza fermuar mı taktırırsınız bilemem ancak susun!

Boğa

Bugün iş düşünmeyi, para hesaplamayı, telefonda iş konuşmayı yasaklayın ve doya doya ailenizle vakit geçirmeye bakın.

İkizler

Evet bugün karşınızdaki bayıltana kadar susmadan konuşma potansiyeliniz var. Fakat bence ortada bir susun ve rahat verin etrafınıza.

Yengeç

Bugün inadım inat diyerek ortalığı karıştırma olasılığınız var. Bence durumu kişileştirmekten uzak tutup kendinizi daha tarafsız bir yerde görün.

Aslan

Eşinizden yahut ortağınızdan bugün biraz uzak durmanızda yarar var. Bir anda konuşmalar sertleşip sizi üzebilir.

Başak

Yanlış anlaşılma potansiyeliniz pek fazla. O niçinle özel mevzulara girmeden konuşmanız ve sakin olmanızda bugün yarar var.

Terazi

Bugün sizin için hoş konuşmaların geçtiği bir gün olabilir ancak bir anda gıybet girdabına çekilip, daha sonra kendinizi küskünler kıyısında bulabilirsiniz.

Akrep

Akrep burcunun bu yıl bir güzel, bir berbat halini yazarken ben yoruldum, sizlerin durumunu düşünemiyorum. Bugün kimseyi yanınıza yaklaştırmayın.

Yay

Bugün her şey yolunda giderken bir anda tuhaf bir karamsarlık içine düşebilir. Bunun sebebi olarak diğerlerini gorebilirsiniz. Yapmayın!

Oğlak

Konuşurken bugün epey yukardan bir tutum takınmayın derim. Zira bu tavır size bugün güzel gelmeyecektir. O niçinle mütevazı durun.

Kova

Bugün ne oradayım ne burada diye dolanıp durabilirsiniz. İçinizin sıkıldığını hissettiğiniz anda ortamınızı değiştirin. Yoksa tartışma kaçınılmaz.

Balık

Bugünü çocuklarınız var ise, çocuklarınızla veya sevgiliniz var ise , sevgilinizle arbede etmeden geçirirseniz bilin ki dünya barış elçisi seçilecek kadarsınız.