Günlük burç yorumları (18 Kasım 2022)

Avcılar

Member
Ay, başak burcundaki transitine devam ediyor. Huzursuzluklar üzerine odaklanmak yerine kabullenici bir tutum edinmekte yarar var.

(MURAT İPEK / [email protected])

KOÇ

Sağlığınızla ilgili tereddüt ettiğiniz noktalarda dayanak alabilirsiniz. Günlük rutinler ve yapılması gerekenlerle meşgul olabilirsiniz.

BOĞA

Ev hayatı, dekorasyon ve yeni eşyalarla ilgilenebilirsiniz. Keyif alacağınız yeni alanlar yaratmak için fırsat bulabilirsiniz.

İKİZLER

Aile büyükleriyle bağlantı ve etkileşimleriniz artabilir. Kalıcı hale getirmek istediğiniz çalışmalar için takviye alabilirsiniz.

YENGEÇ

Ticari faaliyet ve teşebbüsler gündeminizde olabilir, kısa periyodik seyahatler, ani gelişen planlar yapabilirsiniz.

ASLAN

Maddi başlıklar ön planda, gelir ve kaynaklarınızı yönetim etme konusunda iş ömründen olumlu haberler alabilirsiniz.

BAŞAK

Fikirsel bir değişim kelam konusu. Tasarlanan projeler ile farklı bir ortam yahut etrafta bulunmanız mümkün.

TERAZİ

Kendinizle hengameli olduğunuz hususlar olabilir, yeni tecrübelerle birlikte yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

AKREP

şahsi hasılatlarınızı arttırabilir, yeni gelişen maddi odaklı teşebbüslerin konuşulduğu çalışmalara katılabilirsiniz.

YAY

Kariyer ve iş hayatındaki sabitlikten sıkılabilir, hareketli ve daha faal konumlarda bulunabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak gündeme gelebilir.

OĞLAK

Eğitim hayatında birden çok seçeneğin olması baş karıştırıcı olabilir, birebir anda farklı disiplinlerde bulunmayı tercih edebilirsiniz.

KOVA

Finansal hususlar ve eş durumu ile ilgili problemler gündeminizde olabilir, sürpriz kaynaklar ve aile takviyesi ile sevindirici gelişmeler mümkün.

BALIK

Daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olmanız gerektiğini düşündürecek olaylarla karşılaşabilirsiniz, ikili bağlantılarınızda irtibata dikkat etmekte yarar var.