Erol Bulut: Çok makus oynadık, bunun sorumlusu benim

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Yöneticisi Erol Bulut, 1-1 birliktee biten Giresunspor maçının akabinde yaptığı açıklamada, “Bugün epeyce makûs oynadık, bunun sorumlusu benim” dedi. Taraftarların istifa beklentisi ile ilgili de açıklamalarda bulunan ve bu cins tezahüratlara kulak asmadığını belirten Erol Bulut, “Taraftarların istifa telaffuzlarına kulak asmamaya çalışıyorum” sözünü kullandı.

Gaziantep Futbol Kulübü, Harika Lig’in 10. haftasında konuk ettiği Giresunspor ile 1-1 birliktee kaldı. Bu kararın akabinde Gaziantep FK puanını 12’ye yükseltirken, Giresunspor ise puanını 9’a çıkardı. Müsabakanın akabinde düzenlen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Yöneticisi Erol Bulut, oyun olarak fazlaca berbat bir performans sergilediklerini vurguladı.

“SON İKİ HAFTADAKİ PERFORMANS KABUL EDİLEMEZ”

Bulut, “Bugün 90 dakikada boyunca düzgün oynayamadık. İstediklerimizi alana yansıtamadık. Bunun sorumlusu benim. Zira kadrosu kuran alana süren benim. Futbolcuların son iki haftadaki performansı kabul edilemez. Kaybetmemize karşın grupta olan istek ve dilek kadro yok. Bunun sebeplerini araştırıyoruz. Gruptaki problemleri bulup tahlil bulmaya çalışacağız. Kadrosu daha âlâ noktalara getirmek için uğraşacağız” sözlerini kullandı.

“İSTİFA TELAFFUZLARINA KULAK ASMAMAYA ÇALIŞIYORUM”

Taraftarların istifa beklentisi ile ilgili de açıklamalarda bulunan ve bu tıp tezahüratlara kulak asmadığını belirten Erol Bulut, “Taraftarlar kendi görüşünde haklıdır. Kulak asmamaya ve işime bakmaya çalışıyorum. Birkaç taraftarın davetine nazaran hareket etmem düşünülemez. Grupla bir arada en uygununu yapmaya çalışacağız. Futbolcularımla bu ezaları çözüp daha düzgün nokta olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.