Edin Visca: “Trabzonspor’a koşarak geldim”

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Trabzonspor’un şampiyonluğunda değerli hisse sahibi olan Edin Visca, bordo-mavili forma ile şampiyonluk yaşadığı için fazlaca keyifli olduğunu belirterek, dönemi ikili kupa ile bitirmek istediklerini söylemiş oldu.

Trabzonspor’un Bosna Hersekli futbolcusu Edin Visca, bordo-mavili ekibin şampiyonluğunu Demirören Haber Ajansı’na (DHA) kıymetlendirdi. Şampiyonluğu taraftarlara armağan ettiklerini söyleyen Visca, “Öncelikle tüm Trabzonspor topluluğunu tebrik ediyorum. Uzun bir ortadan daha sonra gelen şampiyonluktan daha sonra taraftarlar epeyce memnun, ne kadar hoş. Ben de fazlaca memnunum. Taraftarımıza armağan ediyoruz. Bu dönem aile üzere olduk, gelecek dönemde bu biçimde devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

“TRABZONSPOR’A KOŞARAK GELDİM”

Şampiyonlukta tüm ekibin emeğinin olduğuna vurgu yapan 32 yaşındaki futbolcu, “3 aydır buradayım. Herkes şampiyonluğa emek verdi. Futbolcular, Abdullah hoca… her insanın emeği var. Abdullah hoca benim öğretmenim. Bu topluluk için Trabzonspor’a koşarak geldim. Memnunum. Artık kupaya koşacağız. Kupayı da kazanmak istiyoruz” halinde konuştu.

“HEDEF İKİLİ KUPA”

Bu dönem maksatlarını ikili kupa olarak belirlediklerini ve Türkiye Kupası’nı da kazanmak istediklerini belirten Visca, “Taraftara teşekkür ediyorum. Geldiğim günden bugüne dolu stadyumda oynadık. İnşallah Altay maçında da dolu stadyumda birlikte olacağız. Kupayı da almak istiyoruz. Amaç ikili kupa” diye konuştu.

UÇAKTA VISCA’DAN ŞAMPİYONLUK ÜÇLÜSÜ

Sezonun devre içinde Medipol Başakşehir’den Trabzonspor’a transfer olan ve şampiyonluk yolunda ekibine kritik goller kazandıran Edin Visca, gruba verilen müsaade için dün akşam Türk Hava Yolları’na ilişkin 20.35 uçağıyla İstanbul’a hareket etti. Bordo mavili grubun taraftarları, 32 yaşındaki futbolcuyu marşlarla uçağın ortasına davet ederken Visca da taraftarlara üçlü çektirdi.