Cristiano Ronaldo, Liverpool hezimeti hakkında paylaşım yaptı

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Manchester United’ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, Liverpool karşısındaki 5-0’lık tarihi hezimetin akabinde Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

İngiltere Premier Lig gayretinde Liverpool’a kendi taraftarı önünde 5-0 yenilen Manchester United, farklı yenilginin sancılarını yaşıyor. ‘Kırmızı Şeytanlar’ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, ağır yenilginin akabinde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hem taraftarlara tıpkı vakitte kadro arkadaşlarına seslendi. Birinci yarıyı 4-0 önde tamamlayan Liverpool, ikinci yarıda Paul Pogba’nın kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalan United karşısında bir gol daha bularak maçı 5-0’lık skorla tamamladı. Diogo Jota ve Naby Keita’nın yanı sıra hat-trick yapan Mohamed Salah, Liverpool’un galibiyetinde başrol oynayan isimler oldu.

“BÜTÜN SORUMLULUK BİZDE”

İkinci yarıda attığı gol VAR’dan dönen Cristiano Ronaldo, maçtan daha sonra Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı: “kimi vakit uğruna savaştığınız kararı elde edemezsiniz. Skor istediğimiz üzere olmayabilir. Ve bunun bütün sorumluluğu bizde, zira suçlanacak diğer kimse yok. Daima bizi destekleyen taraftarlarımız bir daha olağanüstüydü. Bundan daha düzgününü, epey daha uygununu hak ediyorlar. Bunun hakkını vermek bize kalmış. Artık zamanı!”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi

KLOPP: “RONALDO’NUN KIRMIZI KART GÖRMESİNİ…”

Öte yandan birinci yarının son anlarında Cristiano Ronaldo ve Curtis Jones içinde yaşanan konumu pahalandıran Liverpool Teknik Yöneticisi Jürgen Klopp, birinci anda Portekizli oyuncunun kırmızı kart görmesi gerektiğini düşündüğünü söylemiş oldu.

“Pozisyonu alışılmış ki gördüm ve kırmızı kart üzere görünüyordu lakin topa vurduğunu ve hakemin düdüğünü duymadığını fark ettim. Cristiano’nun kırmızı kart görmesini istemiyorum. Benim için kırmızı üzere görünüyordu lakin bana o denli olmadığı söylendi ve sorun değil.”