Busenaz Sürmeneli: Sizi ağlatmaya devam edeceğim

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Olimpiyat şampiyonu ulusal boksör Busenaz Sürmeneli, “sevinçten bizi ağlattın” diyenlere, “Sizi ağlatmaya devam edeceğim” formunda karşılık veriyor. Çok çalıştığını belirten Sürmeneli, 7 ayda bir hafta meskeninde kalabildiğini söylemiş oldu.

Of Belediye Lideri Salim Salih Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret eden ulusal boksör Busenaz Sürmeneli, muvaffakiyet için epey çalıştığını söylemiş oldu. Altın madalyanın gerisinde büyük bir emek olduğunu belirten Sürmeneli, 7 ayda kendi meskeninde yalnızca bir hafta kalabildiğini lisana getirdi. Çok hoş yansılarla karşılaştığını vurgulayan Sürmeneli, insanların kendisine gururla baktığını söylemiş oldu.

“13 YILDIR SABAH AKŞAM ÇALIŞIYORUZ”

Çalışmalarını orta vermeden sürdürdüğünü belirten ulusal boksör Busenaz Sürmeneli, “Ben olimpiyatlara epeyce çalışarak, fazlaca emek vererek gittim. 13 yıldır hocamla bir arada sabah akşam çalışıyoruz. Daima çalışıyorum. 7 ayda bir hafta konutumda kalabildim. Büyük bir emek var. Tahminen siz yalnızca madalyayı görüyorsunuz lakin gerisinde büyük bir emek var. Ben madalya alınca epey hoş reaksiyonlarla karşılaştım. Trabzon’a gidince bana gururla bakan gözlerin parıltısını hissettim. Beni nazarann herkes ‘bizi ağlattın’ diyor bana. Ben de onlara ‘Sizi daha fazlaca ağlatacağım’ diyorum” dedi.

Busenaz Sürmeneli’nin muvaffakiyetinden dolayı fazlaca gururlandıklarını söyleyen Of Belediye Lideri Salim Salih Sarıalioğlu, “Busenaz’ı yürekten tebrik ediyorum. Türk Bayrağı’nı dalgalandırması bizi gururlandırdı. Bundan daha sonraki hayatında ve karşılaşmalarında muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

Başkanlık makamında Busenaz Sürmeneli ile sohbet eden Lider Sarıalioğlu, Busenaz Sürmeneli’ye reşat altını takdiminde bulundu. Of Belediye Meclis Üyesi Yasemin Hacıefendioğlu ise Sürmeneli’ye çiçek takdiminde bulundu.

Ziyarete ayrıyeten; AK Parti Of İlçe Lideri Ahmet Çapoğlu, Bayan Boks Ulusal Grubu Teknik Yöneticisi Cahit Süme, belediye meclis üyeleri katıldı.