BB Erzurumspor’da Ömer Düzgün bir daha lider seçildi

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Muhteşem Lig’e veda eden ve önümüzde ki dönem TFF. 1. Lig’de çaba edecek olan BB Erzurumspor’da seçimli Olağan Genel Şura Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Genel Kurul’da birinci vakit içinderda Divan Konseyi Lideri ve üyeleri seçildi. Divan Şurası Lideri olarak seçilen Eyüp Tavlaşoğlu Genel Konseyi yönetti. Genel Kurul’da BB Erzurumspor’un şimdiki borcu 67 milyon 353 bin 199 lira olduğu belirtildi. ondan sonrasında faaliyet raporu, gelir-gider tablosu ve denetleme heyeti raporu okunarak idare ibra edildi. Genel Şuranın sonunda açık oylama tarzıyla yapılan seçimde tek aday olan mevcut lider Ömer Düzgün bir daha BB Erzurumspor başkanlığına seçildi.

Seçimlerin akabinde açıklamalarda bulunan BB Erzurumspor Lideri Ömer Düzgün, amaçlarının bir daha Üstün Lig olduğunu söz ederek, şu açıklamayı yaptı:

“Uzun yıllardır gururla yürüttüğüm yöneticilik vazifesinin akabinde yaptığımız listeyle bugün bir daha buradayız. Bu kente hizmet eden biri olarak Erzurumspor’a hizmet etmek yolunda ben ve idare konseyi arkadaşlarımla bugün huzurlarınızdayız. Daha evvel aday olmayacağımı açıklamıştım. Aday olacak arkadaşların önünü açmıştık. Maalesef gördüğünüz üzere öteki bir aday çıkmadı. Geçen dönemin ortasında Hüseyin Üneş’in idaresi bırakmasının akabinde gruba sahip çıkmak için bu nazaranvi üstlenmiştik. Şimdide tıpkı sahiplenme hissiyle buradayız. Mazisi şan ve onurla dolu bu kadim kentin hangi noktasında hangi nazaranvi icra edersek edelim, bu kentin ruhuna uygun davranmak bizim bakılırsavimizdir. Ruhunda şampiyonluk olan Erzurumspor’umuzu bir daha Harika Lige çıkartmak üzere ve büyük Erzurumspor taraftarına layık bir kadroyla bir daha başlamak için sizin desteğinize muhtaçlığımız var.”