Bakım Rutininize Kesinlikle Dahil Etmeniz Gereken 12 şahsi Bakım Eseri

Derya

New member
Tesirli ve kuvvetli bir bakım rutini için kullanmanız gereken birkaç değerli eser mevcut. Cildine değer verenlerin rutininden eksik etmediği şayet olmazsa olmaz eserleri sizin için derledik! Gelin, kullanmanız halinde epeyce daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak 12 eseri bir arada inceleyelim.

‘Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki ilişkilerden gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.’

1. Gua Sha Yüz Masaj Taşı

Yüz masajı konusunda tercih edilen en tesirli eserlerden biri kuşkusuz Gua Sha yüz masaj aleti. Doğal taşların gücünü yüz masajı ile buluşturan bu eser, uzun vadede daha bariz ve daha canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Link burada.

Misal eserler burada.

Armağanıyla bir arada geldi fazlaca teşekkürler. Yüzünüze uygun yağın guasha için ehemmiyeti hayli fazla. Yağ ile bir arada kullanmanızı öneririm.

2. Dermaroller

Cilt bakımında gelinen son noktalardan biri olan Dermaroller, yüksek tesiri ile bakımına ihtimam gösterenlerin bir numaralı tercihi. Anti-aging tesiri ile evvel çıkan bu eser, cildin kan sirkülasyonunu arttırarak lenf drenaj sistemini harekete geçiriyor. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Küçücük iğneleri yardımıyla hiç acıtmıyor. Kullanıldığı andan itibaren tesirini gösteriyor.

3. Saf Gül Suyu Tonik

Cildinizi nemlendirirken gözeneklerinizi küçültmek ister misiniz? Cildinizin yağ oranını dengeleyecek ve gözenekleriniz küçültecek saf gül suyu tonik, uzun vadede hayli daha bakımlı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Link burada.

Çok fresh bir his bırakıyor ciltte. Cildimi temizleyip, yıkadıktan daha sonra sıkıyorum. Bu eserden daha sonra cildimin nefes aldığını hissetmeye başladım.

4. Miniso Yüz Temizleme Aygıtı

Cilt bakımına yeni başlayanlara hayati bir teklifimiz var: cilt paklığı. Her ne olursa olsun her gün sistemli olarak cildinizi temizlemeyi unutmamalı, cilt bariyerinizde biriken kirleri arındırmanız gerekiyor. Bu kademede tekliflerimiz içinde yer alan yüz temizleme aygıtı, derinlemesine paklık için tercih edebileceğiniz tesirli eserlerden. Link burada.

3 gündür kullanıyorum daha şimdiden siyah noktalarım yüzde 85 azaldı ve gözenekler küçüldü. Keşke daha evvel alsaymışım dedirtti.

5. Siyah Nokta ve Yüz Temizleme Fırçası

Yüz temizleme evresinde değerli eserlere başlamadan evvel birkaç muadil esere göz atmak için yüz temizleme fırçası kullanmayı deneyebilirsiniz. Manuel olarak kullanabileceğiniz bu eser, tıpkı fonksiyonu daha az tesir ile uygulamanıza yardımcı olur. Link burada.

Bilhassa küçük tarafıyla maskeyi çıkarırken siyah noktalara uygun geliyor, faydalı eser.

6. Selülit Giderici Ahşap Masaj Aleti

Selülit yazgınız olmaktan çıkıyor! Selülit giderici ahşap masaj aleti, uzun vadede sıkı ve pürüzsüz bacaklara kavuşmanızı sağlar. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

İkram için hayli teşekkürler. Masaj kremiyle kullanınca tesiri çok artırıyor, tavsiye ederim.

7. Yeşil Çay Maskesi

Yeşil çayın mucizevi tesirlerini cildinizde hissetmek için yeşil çay maskesine talih verebilirsiniz. İncelemek için buraya tıklamanız kâfi.

Gözenekleri küçültüyor, renk tonunu açıyor. Bence katiyetle alınmalı. Kil maskesinden daha düzgün olduğunu düşünüyorum.

8. Kaş Usturası

Kaş usturası kullanmayanları huzursuz eden, kullananları müdavimi yapan çok enteresan bir eser. Siz de hassas cildiniz için ülkü ve tesirli bir eser kullanmak için tüylerinizi kaş usturası ile almayı deneyebilirsiniz.

Link burada.

Emsal eserler burada.

Çok hoş ve bıçak üzere keskin. Alın, aldırın.

9. Yüz Korsesi

Koreli tüm bayanların uğruna onlarca kere estetik ameliyatlar yaptırdığı V formu yüz, artık yüz korsesi ile mümkün! Tertipli bir kullanım ile yanak ve gıdı bölgesini çalıştıran yüz korsesi, daha uzun ve ince bir yüze sahip olmak isteyenlerin kullanabileceği bir eser. Link burada.

İşe yarayacak üzere duruyor. 5 dk. taktım çabucak terletti. İkram de işe fayda bir eser, epeyce teşekkür ederim.

10. Hidrojel İçerikli Dudak Maskesi

Cilt bakımı denince akla gelmeyen etaplardan biri olan dudaklar, aslında es geçilmemesi gereken bölgelerden biri. Siz de dudaklarınıza bakım yapmak için nemlendirmeyi deneyebilir, dudaklarınızı yumuşacık yapabilirsiniz. Link burada.

Ay utanmasam iş yerinde açıp kullanacaktım. ???? Çok tatlı gözüküyor.

11. üç boyutlu Yüz Masaj Aleti

üç boyutlu Yüz Masaj Aleti, cildini sıkılaştırmak isteyenlerin başvurduğu kullanışlı eserlerden. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Alın, aldırın terapi üzere bir şey epey sevdim. Eseri aldım ve birtakım yorumları okuduğumda iade mi etsem sanki dedim. Biroldukca kişi büyük demiş lakin tam olarak yüz ile uyumlu, yalnızca kullanma tekniği var. Eserde görünen siyah kısım dışa bakması gerekiyor. 10 dakikalık bir masajdan daha sonra birinci kullanımda bile gergin bir söz veriyor. Anlık olabilir natürel ki fakat uzun vadeli kullanımda işe fayda diye düşünüyorum.

12. Göz Altı Maskesi

Göz etrafınızı sıkılaştırmak, onarmak ve aydınlatmak için tertipli olarak maske kullanmanız gerektiğini söylemeden geçmek istemiyoruz. Bu basamakta tercih edebileceğiniz tesirli eserlerden biri de hiç kuşkusuz kırışıklık zıddı göz altı maskesi. Link burada.

Göz şişkinlikleri için ülkü bir eser. Buzdolabına koyup kullanırsanız daha tesirli olur. Muhakkak tavsiye ediyorum.