Bakım Önemli! Cilt Bakım Rutininiz İçin Vazgeçilmez Olacak Eserler

Derya

New member
Cilt bakımı, her cilt tipine özel ve gereksinimine göre yapılmalı. Cildin yapısını tanıyarak eksikleri gidermek pek kıymetlidir. Cilt bakım rutininizde kullanabileceğiniz birbirinden tesirli eserleri sizin için derledik. Gelin, vakit kaybetmeden içeriğimize geçelim????

Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki ilişkilerden gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.

Cildinizin gereksinimi.

şayet olmazsa olmaz yüz temizleyici, cilt bakımının demirbaşı. Pekala, bu evreyi en düzgün biçimde tamamlamak için hangi eseri tercih etmelisiniz? Yağlı ve akneye yatkın ciltler içim bir nimet olan bu eser, cildinizi nazikçe arındırır. Burada.

Uzun araştırmalar kararında bu eseri aldım. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Karma- yağlı cildiniz var ise hiç düşünmeden alın. Sivilce oluşumunu mutlaka engelliyor bunu kullanmayı bıraktığım periyot de anladım. Regl dönemimde bile sivilce çıkarmamı engelleyen bir eser. Katiyetle baht verin.

Avon’nun mamüllerini bilen bilir.

Kullanıcıların favorisi olmuş bu eseri temizleyicilerle kullanarak cildinize hak ettiği pahası vermeniz mümkün. Tahriş etmez, kurutmaz bu yüz temizleme fırçası sizin de favoriniz olsun. Buraya tıktık.

Fırçanın uzunluğu olması gerektiği üzere, küçük değil ülkü. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz ????

Gözenek sıkılaştırma özelliğine sahip bir eser mü istediniz?

Beyaz yumurta içeren bu maske ile cildinizin gereksinimi olan bileşenleri karşılayabilirsiniz. Yağlı ve karma cilt tipine ülkü olan derin paklık özelliklerine sahiptir. Ulaşmak isterseniz link burada.

Kokusu yavaşça, ciltte kuruyan, kil üzere tartı vermeyen hoş bir eser.

Daha fazla gözenek sıkılaştırıcı eser burada

Çok tatlı????

Bu tatlı mı tatlı eser, yüzünüzü derinlemesine temizlemekle kalmaz hem de masaj yaparak rahatlamasını sağlar. Günde 2 sefer kullanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşın.

Fiyatı 10TL.

Yüzünüzü çok hoş temizliyor severek kullanıyorum.

Cildinizin bu toniğe muhtaçlığı var!

Cildinizi nazikçe temizler. Meyyit deri, yağ ve makyaj kalıntılarından arındırır. Derinlemesine paklık sunan bu eser, kullananların favorisi. Burada

Fiyatı 100TL.

Gözenek sıkılaştırıcı tesiri olması epey yararlı. Bu markanın eserleri fazlaca tesirli oluyor. Tertipli kullanımda tesiri hissediliyor. Temizleme jeli ve nemlendirici kremlerle bir arada kullanıyorum. Boyutu küçük değil.

Göz altından şikayetçi olanlar için…

Torba ve morluklara karşı düzgün gelen bu krem, sizin favoriniz olacak. Sürüldüğünde verdiği aydınlatıcı tesir sizi mest edecek. Tertipli kullanımda tesirini goreceğinizden eminiz.

Fiyatı 50TL. Buraya tıklayın

Boyutu göz kremlerine bakılırsa çok ülkü uzunlukta ???? 2 aydır kullanıyorum, daha bitmedi.

Derinlemesine paklık için…

Son vakit içinderda revaçta olan bu eser, gözeneklere yerleşen siyah noktaları temizlemek için bir numara. Uygulandığı bölgedeki meyyit deriyi de söküp atar. Yüz temizleyici ve peelinglerle kullanıma uygundur. Tıklayın.

Fiyatı 8TL.

Daha fazla siyah nokta çıkarıcı için tıktık.

Altın parçacıklı hoşluk serumu.

Siroz’un mamüllerinin kalitesi şaşmaz. Formülünde bulunan kolajen, cildinizin muhtaçlıklarını giderecek. Cildi nemlendirirken ışıltı ve pürüzsüz görünüm sunar.

Fiyatı 60TL. İncelemek isteyenler için link burada.

Çay Ağacı Özü size fazlaca uygun gelecek.

Serinletici etkisinin yanında pürüzsüz görünüm sağlayan bu eser, cildi kurutmaz. Tertipli kullanımda gözle görülür derecede fark yaratacak. Cildinizde hoşlanmadığınız lekelere tahlil getireceğinden eminiz.

Fiyatı 30TL. Buraya tıktık.

Daha fazla çay özlü eser burada

Tesirli bir leke giderici krem her insanın hakkı.

Cilt yüzeyinde birdenbire beliren sivilceleri yok etmede ve oluşabilecek lekeleri yok etmede yardımcı olacak bu esere bayılacaksınız. kuvvetli bileşimi cildi arındırır. Buradan ulaşın.

Sivilceler için kullandığım en güzel kozmetik eseri bu. Sürünce biraz yakma ve kaşıntı yapıyor ancak yarım saate geçiyor bu tesiri. Büyük aknelerimi bile 3-4 günde büsbütün geçirdi epeyce mutluyum.

Gerçek bir cilt canlılığı isteyenler için…

Kaliteli içeriği ile yüzde yapış yapış bir his bırakmaz. Olağan, yağlı, kombinasyon, kuru, hassas cilt tiplerine uygun bu eser tesirli bir antioksian nazaranvi görür. Burada