Ahmet Ağaoğlu: Sekizinci kupayı birlikte inşa edeceğiz

Atletizm

Global Mod
Global Mod
Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, kulübün resmi internet sitesinden açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, “Sekizinci kupayı birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Ağaoğlu, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Değerli Trabzonspor Sevdalıları,

Trabzonsporumuzun hepimize ikili bayram yaşattığı bu hoş günlerde sizlerden kıymetli bir ricamız var.

Şampiyonluğumuzun akabinde tüm Türkiye’yi Bordo-Mavi’yle donattık. Kutlamalarımızla, coşkumuzla yalnızca ülkemizde değil; dünyanın dört bir tarafında ses getirdik ki bu kutlamalar devam edecek; inşallah dönemi ikili kupayla tamamlayacağız. Mayıs sonunda daima birlikte bir daha büyük bir bayram yaşayacağız.

Geçtiğimiz günlerde idare konseyi olarak, yıllar daha sonra gelen bu kutlu günün; sekizinci şampiyonluğumuzun kalıcı bir anısı olması ismine, stadyumumuzun önüne bir anıt yaptırmaya karar verdik. Sekizinci şampiyonluğumuzu simgeleyen bu kupa anıtını sizlerin takviyesiyle inşa edeceğiz.

Bizler bu şampiyonluk anıtının, yalnızca sembolik olarak değil, maddi olarak da Trabzonsporumuzu güçlendirmesini hedefliyoruz. O denli ki kulübümüzün önümüzdeki senelerda da sportif muvaffakiyetini sürdürebilmesi için ekonomik olarak yeni imkanlar oluşturmak zorundayız.

Bu maksatla siz Trabzonspor sevdalılarına sesleniyorum: Anıtta kendi isminin yahut şirketinin isminin yer alması şartıyla Trabzonsporumuza 1’er milyon lira verecek 1000 Trabzonspor sevdalısı arıyoruz. Kulübüne daha fazla katkı sağlamak isteyen Bordo-Mavi sevdalıları anıtta birden çok isim hakkı satın alabilirler.

İnanıyorum ki Trabzonspor sevgisini bundan daha sonra her bayram, bir şölen havasında yaşayacağız. Sizlerle bir arada sekizinci kupayı anıtsal olarak bir daha inşa ederken, başka kupalara giden finansal altyapıyı da sağlamlaştıracağız.

Hepinizi hürmetle selamlıyor, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.”